+37061231111
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dažniausiai užduodami klausimai

Vairavimo mokykloje vairavimo teorijos kursą baigsite per nepilnas tris savaites. Praktinio vairavimo kursas trunka kiekvienam individualiai, priklausomai nuo to, kaip mokiniui sekasi įsisavinti žinias ir lavinti įgūdžius. Jei užtenka privalomų praktinių užsiėmimų, bendra kursų trukmė – apie 1 mėn.

Taip, galite. B kategorijos vairavimo kursus galima pradėti lankyti nuo 17 m.

Vairavimo mokyklos kursų kainos pateiktos mūsų svetainės skiltyje “Registracija į kursus”, pasirenkant pageidaujamą vairavimo kategoriją tam skirtame laukelyje, arba atskirose vairavimo mokyklų Gargžduose, Klaipėdoje ir Palangoje skiltyse, kur skelbiami naujai renkamų grupių tvarkarasčiai. Informaciją apie nuolaidas, akcijas ir specialius pasiūlymus skelbiame savo interneto svetainėje bei Facebook paskyroje @vairavimokursai. Rūpimais klausimais konsultuojame el. paštu: kp@ismokvairuoti.lt arba tel. 8 612 31111.

Atvykti spręsti kelių eismo taisyklių bilietų Klaipėdos vairavimo mokykloje galima nuo 14 iki 18 val., o kai mokykloje vyksta teorijos pamokos – net ir iki 20 val. vakaro.

Užsiregistruoti galima Internetu, mūsų svetainės skiltyje “Registracija į kursus”, o tai padarius, vėliau būtina atvykti į pačią mokyklą, kurioje pasirinkote mokintis, ir sudaryti mokymo sutartį.

Teorijos pamokų lankyti nebūtina, galite mokytis savarankiškai, jei turite visas mokymuisi reikalingas priemones bei medžiagą.

Taip, galite. Mums svarbu, kad jaustumėtės saugiai ir patogiai.

Apie pusę mūsų mokyklos mokinių išlaiko vairavimo egzaminą iš pirmo karto.

Vairavimo mokykla Palangoje yra Vytauto g. 106/Jūratės g. 42, buvusiame “buitiniame”, trečiame aukšte.

1 mėn., o trumpoji programa pradinei profesinei kvalifikacijai krovinams ir/arba keleiviams vežti pagal programą 260084034 – 1 savaitę.

Taip, galima. Mūsų monė yra sudariusi sutartį dėl paslaugų teikimo su Darbo birža, tereikia nurodyti, kad norite mokytis mūsų mokykloje.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.