+37061231111
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

B kategorija

„Išmok vairuoti“ vairavimo mokyklose Klaipėdoje, Gargžduose ir Palangoje laukiami visi norintys gauti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Kursus galima lankyti sulaukus 17 metų – užsiėmimai vyksta nuo 14 iki 18 valandos, tad paprasta juos derinti su pamokomis.

Vairavimo kursai vyksta moderniai įrengtose klasėse, naudojant nuolat atnaujinamas mokomąsias programas. Negalintiems atvykti į kursus suteikiama galimybė naudotis „Išmok vairuoti“ sukurta nuotolinio mokymosi sistema.

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas leidžia valdyti lengvuosius automobilius bei transporto priemones, kurių didžiausia galima masė neviršija 3500 kilogramų, o keleivių skaičius – ne daugiau kaip 8.

B kategorija – bene populiariausia „Išmok vairuoti“ vairavimo mokyklose. Žinoma – juk retas šiandien išsiverčia be nuosavo automobilio, o pirmas noras tapti vairuotoju dažniausiai pasireiškia dar mokykloje. Kelių eismo taisyklės – bet kokios transporto priemonės valdymo gatvėse pagrindas, tačiau tai – dar ne viskas. Labai svarbu, kad dar tik pradedant mokytis būtų padėti pamatai atsakingo vairavimo įgūdžiams – „Išmok vairuoti“ dirba kvalifikuoti dėstytojai ir instruktoriai, sukaupę ilgametę patirtį, kuria dalinasi su savo mokiniais.

Praktinių vairavimo užsiėmimų metu kiekvienas mokinys sėdasi už naujų Ford Focus automobilių vairo – su šio modelio automobiliais būsimi vairuotojai egzaminuojami ir „Regitroje“. Lankant B kategorijos kursus yra galimybė rinktis mokomąjį automobilį su mechanine arba automatine greičio dėže. Jūsų patogumui, „Išmok vairuoti“ turi erdvų ir tamsiu paros metu apšviestą autodromą.

1
automatine greiciu deze

B1 ir BE kategorija         

B1 kategorija skirta norintiems išmokti vairuoti keturračius. BE kategorija – automobilio ir priekabos (masė ne didesnė nei 3500 kg.) junginių vairavimui.

Vairavimo kursai vyksta moderniai įrengtose klasėse, naudojant nuolat atnaujinamas mokomąsias programas. Negalintiems atvykti į kursus suteikiama galimybė naudotis „Išmok vairuoti“ sukurta nuotolinio mokymosi sistema.

B kategorijos kursai „Išmok vairuoti“ vairavimo mokyklose organizuojami kartą arba du kartus per mėnesį, tikslią kursų datą ir kainą galite sužinoti užpildę registracijos formą, pasirinkto miesto skiltyje: vairavimo mokykla Klaipėdoje, Palangoje arba Gargžduose. Taip pat, iškilus papildomiems klausimams, kviečiame susisiekti su mumis telefonu, arba atvykti į pasirinktą „Išmok vairuoti“ filialą. Mokyklų adresus rasite kontaktų skiltyje.

„Išmok vairuoti“ vairavimo mokyklose taikoma lanksti atsiskaitymo už kursus sistema. Apie apmokėjimo galimybes skaitykite čia.

KETURATIS1
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.