+37061231111
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vairavimo mokykla Palangoje

Filialas Palangoje uždarytas

                    

 

 

 

Vairavimo mokykla Palangoje – „Išmok vairuoti“ veikia jau daugiau nei 16 metų. Čia galite mokytis B kategorijos, A, A1, A2 AM kategorijų, C, CE, D bei 95 kodo. Taip pat galite rinktis ir kitus „Išmok vairuoti“ filialus Gargžduose.

Vairavimo kursai vidutiniškai trunka apie 1 mėnesį, jei pakanka praktinių užsiėmimų. Teorijos kursai vyksta apie 4 savaites, o tolimesnė eiga, žinoma, priklauso nuo mokinio asmeninių savybių, gebėjimo įsisavinti naujas žinias, nuo to, kaip greitai lavinami vairavimo įgūdžiai.

B kategoriją norintys įgyti būsimieji vairuotojai, praktinių užsiėmimų metu, važinėja naujais Ford Focus automobiliais.  Skiriame ypač daug dėmesio, kad kiekvienas besimokantis jaustųsi patogiai ir saugiai, tad visada yra galimybė rinktis, kokiu automobiliu važinėsite praktinių užsiėmimų metu.

Visi „Išmok vairuoti“ mokiniai turi galimybę vairavimo teorijos žinias įgyti moderniai įrengtose klasėse, taip pat, jiems prieinama mokyklos sukurta nuotolinio mokymosi sistema.

Tačiau Palangoje bei aplinkiniuose miesteliuose gyvenantys būsimieji vairuotojai gali ir nelankyti teorinių užsiėmimų, jei yra pajėgūs patys pasiruošti egzaminui ir turi pakankamai mokomosios medžiagos tam padaryti.

Ypač patogu Palangoje mokytis vairuoti jauniems žmonėms – kursus galima pradėti lankyti jau sulaukus 17-likos, o mokykla dirba nuo 14 iki 18 valandos, tad galima atvykti tiesiog po pamokų. „Išmok vairuoti“ mokykloje yra  laukiami ne tik jauni, bet ir labai įvairaus amžiaus žmonės. Čia dirba kvalifikuoti, patyrę ir svarbiausia – žmogiški mokytojai bei instruktoriai, galintys tinkamai parengti būsimus vairuotojus.

Norint užsirašyti į vairavimo kursus Palangoje nebūtina atvykti į čia esantį „Išmok vairuoti“ filialą. Galite pasinaudoti paprasta registracijos sistema, kurios dėka iš karto sužinosite, kada galima pradėti lankyti kursus, taip pat, kiek jie kainuos.

Vairavimo kursai Palangoje vyksta dieną, tikslią kursų pradžios datą galite sužinoti užpildę registracijos formą žemiau. Iškilus papildomiems klausimams, kviečiame susisiekti nurodytu telefonu arba pasinaudoti kontaktų forma čia.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.