+37061231111
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vairavimo mokykla Gargžduose

Registracija į vairavimo kursus Gargžduose

Jeigu kyla klausimų dėl registracijos Gargžduose į vairavimo mokyklą skambinti: Tel: 8 612 31111 arba galite parašyti mums iš kontaktų puslapio. El. paštas: kp@ismokvairuoti.lt

Mokinantis daugiau negu vieną kategoriją taikomos nuolaidos

Nauja grupė Gargžduose nuo 2024m Kovo 13d. Bkat. kaina 400eur. (su automatine pavarų dėže- kaina 450eur)

C kat. kaina 500eur., CE kat. kaina 530eur

95kodo periodinis (1 savaitė) kursų pradžia 2024m Kovo 04d. Kaina 70eur

Vairavimo mokykla Gargžduose „Išmok vairuoti“ kviečia tinkamai pasirengti valdyti transporto priemones kartu su ilgametę patirtį sukaupusiais specialistais bei dėstytojais.  Dirbame nuo 9val iki 18val. Pietūs nuo 12:30 iki 14val. Kviečiame mokytis ne tik miesto gyventojus bet ir  aplinkinių miestelių gyventojus.

Mokantis vairuoti mažesniuose miestuose, susiduriama su tam tikromis, specifinėmis problemomis. Kartais dėl nepakankamos dėstytojų kompetencijos, kartais dėl įvairesnio eismo stygiaus, pravažiavimų metu, vairuotojai būna nepasirengę valdyti automobilio didmiesčio gatvėse, tada iškyla avarinių situacijų pavojus. Svarbu, kad važiuojant praktikuotis į didesnį miestą, būsimasis vairuotojas būtų tinkamai paruoštas tiek psichologiškai, tiek praktiškai, o kartu vykstantis instruktorius gebėtų adekvačiai reaguoti į galimas situacijas.

Gargždų vairavimo mokyklos „Išmok vairuoti“ padalinyje dirba tik kalifikuoti ir patyrę mokytojai bei instruktoriai, kurie visada skiria reikalingą dėmesį besimokančiam žmogui, nepriklausomai nuo pasirinktos kategorijos. Mūsų darbuotojai nuolat atnaujina savo žinias, todėl gali garantuoti ypač aukštos kokybės paslaugas.

Teorinis pasiruošimas vyksta moderniose klasėse, naudojamos pažangios programos, taip pat kiekvienas mokinys turi galimybę naudotis pačios mokyklos sukurta nuotolinio mokymosi sistema.

 „Išmok vairuoti“ vairavimo mokyklos išsidėsčiusios Klaipėdos apskrityje, tad paprasta pasirinkti, kuriame mieste norite lankyti kursus. Maloniai kviečiame į vairavimo kursus Gargžduose registruotis ir Dovilų, Dauparų, Vėžaičių gyventojus. Galite rinktis iš populiariausių kategorijų, dėstomų mūsų specialistų: AM, A1, A, B, C, CE,  ir 95 Kodas ( šis kodas – tai pradinė profesinė kvalifikacija kroviniams ir/arba keleiviams vežti). Siūlome mokytis vairuoti lengvuosius automobilius tiek su mechanine, tiek su automatine greičio pavarų dėžėmis.

„Išmok vairuoti“ komanda ruošia būsimus vairuotojus jau daugiau nei 16 metų, tai leidžia dalintis savo sukauptomis žiniomis ir tobulėti, kartu padedant tobulėti ir mokiniams. Didžiuojamės, kad net dvejus metus iš eilės „Išmok vairuoti“ buvo pripažinta geriausia vairavimo mokykla Klaipėdos regione.

Vairavimo kursai Gargžduose vyksta nuolatos – naujos grupės renkamos kiekvieno mėnesio viduryje. Smulkesnę informaciją kviečiame sužinoti, užpildžius registracijos formą žemiau, arba susisiekus kontaktų puslapyje.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.