+37061231111
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

A vairavimo kategorija

Kviečiame mokytis A kategorijos vairuotojų kursuose Klaipėdoje, Palangoje ir Gargžduose.

A kategorijos transporto priemonėms priklauso motociklai turintys du ir daugiau ratų, su šoninėmis priekabomis, taip pat be jų. Tokių transporto priemonių darbinis tūris – didesnis nei 50 cm³, o didžiausias konstrukcinis greitis – didesnis nei 45km/h.

Motociklas – patogi motorinė transporto priemonė, kuri, tinkamai valdant, gali būti ne tik pagalbininkė greitai nuvykti iš vieno taško į kitą, bet ir smagus laiko praleidimo būdas. Tiesa, svarbu prisiminti, kad tai – mažesnė transporto priemonė, nei bet koks lengvasis automobilis, todėl kiti eismo dalyviai sunkiau pastebi pavojingai, neatsakingai manevruojantį motociklą. Saugaus transporto priemonės valdymo principus svarbu žinoti sėdant į bet kokį automobilį – „Išmok vairuoti“ vairavimo mokyklose šie įgūdžiai pradedami lavinti dar teorinių užsiėmimų metų.

AM vairavimo kategorija

Vairavimo mokyklose „Išmok vairuoti“ galite įgyti A, A1, A2, AM kategorijų pažymėjimus.

A1 kategorijai priklauso motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm³, bet ne didesnis nei 125 cm³. Motociklo galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis nei 0,1 kW/kg. Šiai kategorijai taip pat priklauso triračiai, kurių galia nėra didesnė nei 15 kW.  Šios kategorijos vairuoti  ir vairavimo kursus lankyti galima nuo 16 metų.

A2 kategorijos motociklus galima vairuoti sulaukus 18 metų. Šiai kategorijai priklauso motorinės transporto priemonės, kurių  galia nėra didesnė nei 35 kW, o galios ir svorio santykis nėra didesnis negu 0,2 kW/kg. Taip pat šį apibūdinimą atitinkantys motociklai, kurie nėra kilę iš daugiau kaip du kartus galingesnės transporto priemonės.

AM kategorijai priklauso mopedai ir lengvieji keturračiai motociklai. Nors šios kategorijos kursas vairavimo mokykloje nėra būtinas, maloniai kviečiame pasiruošti šios kategorijos teoriniam egzaminui „Regitroje“ su „Išmok vairuoti“ teorijos dėstytojais. AM kategorijos galima mokytis sulaukus 15 metų.

a kategorija

Užsiregistruoti į A kategorijos kursus, sužinoti jų kainą ir datą galite pasirinkę norimą vairavimo mokyklą (Klaipėdoje, Palangoje ar Gargžduose) skiltyje „Registracija į kursus“, arba susiekę su pageidaujama mokykla nurodytais kontaktais.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.